2017 m. vasario 8 d.

unpretentious babe

2017 m. vasario 8 d.
/ Shoulder bag - Lindex /

Jei paklaustumėte, esu batų ar rankinių žmogus, pasakyčiau, kad nei viena, nei kita. Kodėl? Avalynė ir rankinės, kurios man tikrai tikrai patinka ir privalo atsidurti mano drabužinėje, joje greičiausiai galėtų atsidurti tik tuo atvėju, jei mano kompiuteris, su šviečiančia to daikto nuotrauka ekrane, atsirastų drabužinėje. THIS is as close as it gets!
Tik negalvokit, kad aš skundžiuosi, po velniais, ne! Nuolatinė kompromisų ir alternatyvų paieška - sudedamoji kasdienybės dalis. Tad kompromisų ieškojimuose radau vieną, visada pasiteisinantį, išskirtinės rankinės receptą - vintažinė Humana. Ten visada einu su vienu tikslu - nusileisti į rūsį ir stoti prie rankinių "Pandoros skrynios". Man patinka, kai rankinės nerūpestingai ateina į mano gyvenimą, mes smagiai praleidžiam laiką, ir vos po vienkartinio apsilankymo blusturgyje, jos randa kitus mylinčius namus. Blusturgį paminėjau ne atsitiktinai. Labai labai nemėgstu kaupti, o kai vietoje vienos, labai labai geros rankinės, pasirenki kelias labai simpatiškas ir ne tokias brangias, turi kažkaip susitvarkyti su pertekliumi! Nekaupk, niekada nekaupk. (Žinoma, čia tik  mano įsakymas pačiai sau, kiekvienas elgiasi kaip nori! Bet, rimtai,  nekaupk.)
Neseniai atsisakiau visų savo turėtų rankinių. Vienom jau tikrai reikėjo atgulti amžinojo poilsio, kitos buvo ilgai nemačios dienos šviesos ir mano rankos, tad tariau: - Sudie! Liko tik viena mylima Dovilės Bielousovaitės voko formos delninė  (un classico!).  Besinešiodama daiktus rankose atsidūriau Lindex ir akį kaip mat patraukė tiesiog nepretenzinga, švari ledi.


Ką gi ką gi, ar gali būti kas nors labiau nepaprasto, nei paprasta rankinė?

1 komentaras :

  1. Man tas pats su batais - vintažinėj humanoj randu tokių egzempliorių, kad apsiavus gatvėj jaustumeis netgi gan ekscentriškai :) Bet ir vintažinėj humanoj tos kainos nėra jau tokios mažos, bent jau Vilniuj, tai ir naujų pasidairau, tik daugiau internete. Pvz., avalynė lietuviškoje inter. parduotuvėje - ir visai neblogų firmų yra + ir šiek tiek akcijų (aišku, jas gal pasekti reikia). Man akį patraukė tie raudonieji Mustang.. Tik bišky susimėčiau pamačiusi, kad dydžiai nuo 41 prasideda - negi vėl vyriškus išsirinkau :D Anyway, rankinių internetu nesu pirkusi, bet jei įdomesnių batų ne taip brangiai galima internete rasti, tai gal ir rankinių pavyktų - čia jei kartais vintažinė humana kokią dieną nedirbtų ;)

    AtsakytiPanaikinti

Fill the city .
Blog design by Fleurroodbeek .