2016 m. gruodžio 5 d.

CHRISTMAS GIFT IDEAS | classic or unexpected

2016 m. gruodžio 5 d.
Stebink saulės akiniais - Zaful / Džiugink kvepalais - Van cleef & arpels


Mintys apie dovanas svarbiausiems jau zirzia galvoje. Kuo nustebinti? Kaip pradžiuginti? 
Niekas nesiginčys, kad momentas atsakingas ir svarbus. Iki švenčių laiko dar yra, tad mano pasiūlymas - atsakyti sau į pirmą svarbų klausimą - stebinti ar eiti saugiu keliu?

Nevartyk akių ir klasikinio varianto nepadėk į šoną, nes visi mėgsta kvepalus, laikrodžius, taiklias knygas ir stilingus nertinius. Sakysite, taip taip, tačiau retai džiugina saldainių asorti ar darbo kalendorius. Na, čia irgi ne bėda, nes Noema užrašinė, gal kiek pabodę, bet vis dar nuodėmingi ALI saldainiai, žaismingi TUTU ledinukai ir žinoma madingieji Sugamour skanėstai neabejotinai nušvies dovanos gavėjo veidą. Kad ir į kokius tvirtus nuobodumo rėmus įstatysite stereotipinę Kalėdų dovaną, lažinuosi, kad išradingieji Lietuviai gali pasiūlyti stilingą, estetišką ir džiuginančią variaciją. 

Kalbant apie stebinančią dovaną, galvą teks pasukti ilgiau. Galvokim apie viską, kad nėra susiję su žiema, šalčiu, blizgučiais ir gal net išliekamąją verte.. Visus aspektus atitinka kelionė į Nepalą! Ha-ha. O, jei atsižvelgtume ir į finansinį aspektą? Saulės akiniai. Tai buvo pirma mintis, kai pagalvojau kokios nekalėdinės kalėdinės dovanos norėčiau pati. Kodėl gi ne? Vyro darbo stalui -  stilinga lemputė, o gal ir visas šviestuvo laikiklis iš dzūko Dziedo

O jei norite tikrai labai labai labai nustebinti, visada turite galimybę mylimajam padovanoti dovanų čekį apsipirkimui Humanoje arba H&M. Tik tam reiktų pasiruošti iš anksto, nes atsidėkodamas jis gali nustebinti ir jus.


PHOTO - VIKTORIJA KARPOVAITĖ

Komentarų nėra :

Rašyti komentarą

Fill the city .
Blog design by Fleurroodbeek .