2016 m. lapkričio 28 d.

Šviežiena | mados injekcija 2016

2016 m. lapkričio 28 d.

Clothes Justina Semčenkaitė / Photographer Grita Worksfineforme / MU & Style Kiber Aistė / Hair Robert Rogalskij /Retouch Kęstutis Žilionis / Creative Direction Augustė Skirutytė & Justė Vaškevičiūtė

Ši šviežiena, apie kurią kalbėsiu - nebe naujiena, bet tai, kas šviežia ir gaivu Lietuvos mados padangėje bent simboliškai paminėti svarbu.

Kaip populiaru pradėti tokius įrašus pradedu:
Visai neseniai praūžė jaunosios mados fiesta. Mados naujokų konkurse būta 16 dalyvių, bet ar visus juos galima vadinti mados viščiukais?

„2ru2ra“, Nikė Kotryna Kvedarauskaitė, Patricija Regesaitė (PREGES), Paulius Leonas ir Viktorija Rosenberg, Vaida Januškevičiūtė ir Živilė Aleknavičiūtė - vardai, pavardės ir psiaudonimai tų, kuriems buvo užklijuota nugalėtojų etikėtė.

16 „Injekcijos“ finalo dalyvių pristatė po penkis savo kolekcijos darbus. Šių metų „Injekcijos“ finalo podiumą galima pavadinti itin įvairialypiu. Vienų dizainerių kūryboje netrūko inovatyvumo, novatoriškų audinių ir sprendimų, kiti pasirinkę labiau tradiciškas medžiagos faktūras, žaidė neįprastomis formomis, siluetais ir spalvine gama.

O tuo tarpu aš savo širdies aprovanojimą skiriu Justinai Semčenkaitei.

Komentarų nėra :

Rašyti komentarą

Fill the city .
Blog design by Fleurroodbeek .