2016 m. spalio 1 d.

SATURDAY HAIR TIPS

2016 m. spalio 1 d.

Kiekviena savo draugių ar pažįstamų tarpe turime TĄ moterį su nuostabių kuokštu plaukų ant galvos. Jos plaukų galai nukirsti lyg kirviu, jai einant plaukai ritmingai kilnojasi nuo skalpo, o sruogų blizgesys aplinkinius verčia nukreipti akis į šoną, siekiant išvengti apakinimo. 
Taip, mes visos jos šiek tiek nekenčiame. 

Šiandien ir kiekvieną šeštadienį kalbėsime apie mažus dalykus, kurie priartins tave prie trokštamo plaukų šampūno reklamos įvaizdžio.


Kad jau užsiminiau apie PLAUKŲ ŠAMPŪNĄ, šį kart pradėsiu nuo jo. Jei neturi extra-massive problemų, o tavo galvos oda yra sveika, žinok, kad į šią priemonę reikia žiūrėti atsainiai. Šampūnai pervertinami. BOOM! Rimtai, į juos visiškai neverta investuoti didelių pinigų. High-end'inius prancūziškus ar keratininius šampūnus tu tiesiog nuleidi į kanalizaciją.
Įsigyk profesionalų kasdienį šampūną iš specializuotos parduotuvės, o likusius pinigus investuok į išties naudingas priemones.

Taigi, kaip ir kur jį rasti.? Geriausia kreiptis į savo plaukų puoselėtoją-meistrą, na o jei neturi pastovaus, kulniuok į cascada, ar kita specializuotą parduotuvę ir ten rasi puikaus pilstomo šampūno savo kasoms.P.S tekstuose tik nuoširdžios asmeninės patirtys.

Komentarų nėra :

Rašyti komentarą

Fill the city .
Blog design by Fleurroodbeek .