2016 m. rugsėjo 8 d.

MILK bag story

2016 m. rugsėjo 8 d.

watch - Daniel Wellington / bracelet - Lindex / Mini bag - Lindex 

 M.I.L.K  (money, ID, lipstick, keys) arba mano atveju šiek tiek talpesnė - (money, iphone lipstick, keys) rankinė niekur nepaleidžiama jau metai. Niekad garsiai neafišavau aplinkai, bet jau antri metai stengiuosi gyventi lengviau: mažiau drabužių, mažiau daiktų namie, mažiau bagažo, mažiau svorio ant pečių. Tikrai nesitaikau į minimalizmą kaip gyvenimo būdą, nes tai  ko gero, man būtų per drąsu, tačiau never say never.  

Kodėl nusprendžiau spjauti į viso pasaulio nešiojimąsi ant pečių? Pirmiausia, aš esu išsiblaškiusi. Kuo daugiau daiktų turiu su savimi, tuo dažniau ką nors kur nors palieku, pametu ir vėliau griaužiu save dėl šios nevaldomos savo savybės. Tad turėjimas mažiau - puiki išsiblaškymo bėdos prevencija. 

Ir galiu pasakyti, kad dar nei kart nebuvo, kad prisireiktų kažko, ko su savimi neturiu.  Kodėl?  Kai telefono įkroviklis visada kartu, antai, galvoji, kad esi viskam pasiruošęs! Bet realybė tokia, kad telefono akumuliatoriaus ikona visada raudonuoja, tu su nelemtu laidu lakstai nuo vienos vietos iki kitos ir  pritempinėji varganus 12%. Na, o dabar telefonas visada įkraunamas namie, nes kitos galimybės to padaryti tikrai nebebus! 

Tad, visos išsiblaškiusios užuomaršos sielos, pasikliaukite manimi ir palengvinkite naštą savo pečiams, o dėl to palengvės ir našta galvai! 

Komentarų nėra :

Rašyti komentarą

Fill the city .
Blog design by Fleurroodbeek .