2016 m. rugsėjo 14 d.

Let's Talk Mascara

2016 m. rugsėjo 14 d.

Blakstienų tušas yra TA priemonė, be kurios daugelis moterų neįsivaizduoja savo kasdieninės makiažo rutinos, net jei ji yra ypač kukli. 

Mano visų laikų favoritai kosmetinėje: 

MaxFactor False Lash Effect - kodėl jis vienas iš tų prie kurio vis sugrįžtu? Nes reikia vos kelių bruktelėjimų šepetėliu ir blakstienos atrodo natūraliai, tobulai atskirtos ir kaipmat sausos! Tad skubėdama išvengiu tušu ištepliotų vokų valymo. Na, o jei norisi intensyviai juodo efekto vakarui, tereikia dar kelių sluoksnių ir !čin čin! - jokių sulipusių blakstienų ir nekenčiamų gumulėlių, tik tobulai juodos blakstienos. 

L'oreal Super Star Red Carpet -  Kaip šiandien pamenu, kad dar tada, kai pati savo blakstienas dažiau tik savaitgaliais, mama kartą į namus įžengė nervingai burbėdama, nes jos visų laikų mėgstamiausią tušą "išėmė" iš prekybos. Tai buvo L'oreal dvejopo poveikio tušas - pirma baltasis pagrindas ir antrasis - juodosios magijos sluoksnis. Praėjo 10 metų ir jis vėl parduotuvių lentynose. Džiaugiasi ir mama, ir aš!  Turint kelias papildomas minutes tobulų blakstienų efektui išgauti čiumpu pastarąją priemonę, nes padirbėjus šepetėliu garantuotas super-blakstienų efektas. 

Komentarų nėra :

Rašyti komentarą

Fill the city .
Blog design by Fleurroodbeek .