2016 m. liepos 19 d.

That's when she got her pulse back.

2016 m. liepos 19 d.


Sonia Delaunay, Rythme, 1964

Būnant žmogumi daug sunkių ir šiek tiek lengvesnių dalykų per gyvenimą turi nešti ant savo pečių. Vienas iš jų, neretam pečius gerokai prie žemės lenkiančių - buvimas savo paties kritiku ir gyvenimas šalia savo trūkumų.  
Moterie, jei tau jau 30-imt, toliau neskaityk nei žodžio, nes taip, tu išgyveni savo aukso amžių, žydi ir klesti, tad šios kasdienybės bėdos jau nugrimzdusios į užmarštį. O aš lieku su -niolikinėmis ir tomis vos virš 20-kelių ir grįžtu priepagrindinės minties. 

Įgyti palankumą sau, tokiai kokia esi, reikia ne tik drąsos, stiprybės bet ir tam tikros protinės brandos. Pasiekti meilės sau buseną nėra lengva, bet įmanoma. Aš nekalbu apie tuščią gėrėjimąsi savimi, aš apie sveiką, normalią pagarbą, savo potencialo ir išskirtinumo suvokimą. 

Tiesa yra ta, kad anksčiau ar vėliau, brandos dėka ateisime į tą vietą natūraliai. Tačiau visada bus sutvėrimu, kurie trukdys per gyvenimą eiti iškelta galva, kartais dėl pavydo, kartais tik dėl jiems patiems suvokiamų problemų. Šie sutvėrimai yra tai, ką turi ignoruoti ir neįsileisti jų į savo galvą. Nes tik taip greičiau pajusi savo pačios pilnatvę. Viskas ko reikia - nusisukti nuo negatyvo, susikaupti ties savimi ir gyventi laisvai. Patikėk manim. Tai taip gera. 

Komentarų nėra :

Rašyti komentarą

Fill the city .
Blog design by Fleurroodbeek .