2015 m. kovo 31 d.

Mados infekcija 2015 | Trumpai I

2015 m. kovo 31 d.
Įspūdžiai apie kolekcijas pristatytas „Mados infekcijoje”. Pirmiausia apie tuos, kurie įsirėžė atmintyje ar sukėlė daugiausiai emocijų ..ir nebūtinai teigiamų.


NETIKĖTUMAS
Monta Apsane „Collar Swimwear”Monta Apsāne – pirmą kartą šiais metais Latvijoje organizuoto konkurso „Injekcija” nugalėtoja, jos kolekcijos lookbook'ą buvau mačiusi dar prieš kolekcijos pristatymą, tad maniau, jog žinau, ką matysiu ir ko galiu tikėtis, tačiau likau maloniai nustebinta, kai pristatymo metu pajutau, jog jau kuris laikas sėdžiu užėmusi kvapą ir nenoriu, jog šou pasibaigtų. Tvyrojo  šalčiu persmelkta magiška emocija, drabužiai spinduliavo nepaaiškinamu seksualumu ir jaučiausi lyg mažame spektaklyje. Tik pamačiusi kolekcijos pristatymą išgyvenau kūrėjos pasakojama istoriją ir suvokiau kūrybines idėjas. Ačiū už šou!


PALTŲ UŽKALBĖTOJA
Sandra Straukaitė - „6 sence”


Po kolekcijos „6 sence” pristatymo sekundei susimąsčiau, kad Lietuvos „paltų užkalbėtojos” titulas po truputį braška? m?  Sandra Straukaitė kūrė viską: sportinius drabužius, maudymosi kostiumėlius, tačiau ką jis išdarinėja su lauko drabužiais ir kaip meistriškai valdo vilną, negaliu atsižavėti!


NESĖKMĖ
Ugnė Martinaitytė - „OHMY”


Nebuvau didelė Cosmojesusu kolekcijos gerbėja, tačiau tikriausiai būtent pastarosios kolekcijos sėkmė įkvėpė dizainerę toliau judėti posthipsteriškais keliais!? Penkiametė mados kritikė, stebėjusi kolekciją visai šalia manęs, taikliai tarė: „Ar reikia būti dizaineriu kad ant juodos kepurės užsiūtum baltas raides?”. Nors labai vaikiška ir paprasta, bet teisinga, lai ši pasiskolinta mintis bus mano pagrindinis argumentas klijuojantis kolekcijai nesėkmės etiketę. Nepadėjo nei aksesuarai, nei žymūs veidai. Ne šį kartą.

VIENĄ DIENĄ BUS FAVORITĖ
Mari Butenko -  „7”


Stebint kolekciją galvojau, kad ji bus mano favoritė, bet praėjus kuriam laikui, peržvelgus nuotraukas supratau, kad solidaus titulo kolekcijai neskirsiu. Pristatymo metu akis badė dizainerės kūrybingumas ir išmonė, o dabar galvoju, gal emociją iššaukė poreikis pamatyti šviežieną ir kažką daugiau nei tik trend'ais pulsuojantį minimalizmą ir sportinius gatvės stiliaus drabužius. Nuotraukos parodė, kad minčių gausa pakišo koją, kolekcija neišbaigta ir chaotiška. su tiek minčių, atskyrus pagrindinius modelius būtų galima išvystyti 3 stiprias kolekcijas. Manau, kad iki tobulybės trūksta  šiek tiek laiko ir kūrybinės brandos.

ATRADIMAS
Liucija Kvašytė - „Kelionė. 83'-'13”


Tikriausiai vienas sėkmingiausiu pastarųjų Mados injekcijos atradimų-talentų. Lietuvos vyrukai turėtų trinti rankomis ir laukti kol šios dizainerės drabužių galės įsigyti Lietuvos butikuose. Liucija, egoistiškai tikiuosi, kad vieną dieną pamaloninsi ir savo gerbėjas moteris!

Komentarų nėra :

Rašyti komentarą

Fill the city .
Blog design by Fleurroodbeek .