2015 m. vasario 20 d.

NAUJIENOS KOSMETINĖJE

2015 m. vasario 20 d.

Labai labai retai pasitaiko, kad tik prisilietusi prie naujo produkto sėsčiau prie kompiuterio aprašyti savo nuomonę. Dažniausiai nepasikliauju pirmu įspūdžiu, nesvarbu teigiamas jis ar neigiamas.
Tačiau šiandien išimties diena. Apie šias makiažo priemonių naujienas jau buvau girdėjusi, tad laukiau kol jos atsiras parduotuvių lentynose, tačiau ačiū Maybelline, kad jau šiandien jos pakliuvo į mano rankas!

Kol pasaulis pakvaišęs dėl antakių, kosmetikos gamintojai vis pasiūlo naujų produktų. Šį kartą „Maybelline” pristato antakių tušą „BROW drama" ir antakių pieštuką „Master shape brow pencil",  jei atmintis neapgauna, tokių, ar panašių, pieštukų „Maybelline” stenduose buvo galima įsigyti visada, atnaujintas tik kitame jo gale esantis antakių šepetėlis.  Išbandžiau likau patenkinta, ne visu 100%, tačiau vis dėl, to šios naujienos pakeis iki šiol naudotas priemones.
Antakių tušas sukuria itin natūralių ir tvarkingų antakių įvaizdį, tačiau šepetėlis yra ganėtinai stambus, tad antakių formą tenka koreguoti kitu, esantis prie pieštuko - puikus pagalbininkas, o ir pats priešiukas pasitarnauja koreguojant ir tušuojant antakius.  Galutinis rezultatas tobulas, tačiau įdarbinti reikia abu gaminius. Reziumė, natūralistėms tikrai patiks, mėgstančioms itin griežtus, tankius ir tamsius antakius „BROW drama" netiks.

Trečioji naujiena  - „Master graphic” markerio tipo liner'is. Naudoju tik markerio tipo linerius ir dažniausiai tik iš „Maybelline” nes kainos ir kokybės santykis, mano nuomone, yra geriausias, bet ši naujiena tikrų tikriausias nusivylimas. Didžiąją dalį pažadų apie produktą „Maybelline” pavyko ištesėti, bet vienas iš pagrindinių liko neišpildytas. Liner'is tepliojasi ir neišsilaiko ilgai. Net nesuvokiu dėl kokių priežasčių taip yra, nes visi iki šiol naudoti šio prekinio ženklo markeriai-lainer'iai puikiai išsilaikydavo visą dieną, tačiau šis turi problemą.

Tad antakių rinkinys - puikus, o „Master graphic” liks tūnoti "atsarginėje" kosmetinėje.

Nuotrauka daryta su Canon PowerShot G1 X Mark II

Komentarų nėra :

Rašyti komentarą

Fill the city .
Blog design by Fleurroodbeek .