2015 m. sausio 26 d.

BEAUTY HACK | Color WOW

2015 m. sausio 26 d.Šiandien noriu pasidalinti mažyte grožio paslaptimi, arba, kaip šį produktą vadinu aš — „greitąją pagalba”. Kai tik sužinojau apie „Color WOW”, išspaudžiau sarkastišką šypseną, nes produkto idėja geniali, tačiau negalėjau patikėti, kad gamintojas šioje nedidelėje dėžutėje sutalpins tai, ką žada.
Na, nebetempsiu gumos, nes tikriausiai jau svarstote kas tai yra ir net neabejoju, kad teisingo atsakymo nežinote! Color WOW — plaukų pudra, kuri padeda užmaskuoti ataugusias dažytų plaukų šaknis! Natūralius plaukus puoselėjančios moterys tolesnių mano postringavimų gali net neskaityti, o aš pasišnekėsiu su tomis, kurios mane supras. 

Tikriausiai sutiksite, kad negali būti nieko blogiau, nei ataugusios dažytų plaukų šaknys. Pati plaukus dažau reguliariai ir jaučiuosi labai blogai, jei grožio salone negaliu apsilankyti laiku. Merginoms, kurios savo kasas šviesina, pasisekė labiau, nes tamsios šaknys kartais atrodo dar žavingiau, nei ką tik nušviesinti plaukai, tačiau ryškią plaukų spalvą pasirinkusios moterys, arba tos, kurios plaukus tamsina, privalo (kartoju - privalo!) prižiūrėti spalvą. Mano nuomone, jei plaukai neprižiūrėti, nesvarbu kaip gerai apsirengsite,  gero įspūdžio nesudarysite. 

Taigi, kad ir kaip besirūpinčiau plaukais, retkarčiais pasitaiko, kad pasiekiu tą blogąjį šaknų periodą, o apsilankyti grožio salone neturiu galimybės ...o jei dar reikia apsilankyti renginyje ar vakarėlyje, —košmaras! Gėda prisipažinti, tačiau kelis kartus puolusi į paniką, bandžiau plaukus dažyti namuose. Daugiau niekad nebekartosiu šios klaidos! Jei būčiau žinojusi apie šią plaukų pudrą prieš tai, kai nusprendžiau atlikti palukų dažymo eksperimentus namuose, būčiau sutaupiusi ne tik laiko, bet ir pinigų, kuriuos  vėliau išleidau namuose padarytoms dažymo klaidoms ištaisyti.

Išbandžiau pudrą ir drąsiai galiu rekomenduoti ją įsigyti. Žinoma, paprasčiau apsilankyti kirpykloje, nei dvi savaites kasdien maskuoti ataugusias plaukų šaknis, tačiau reikalui esant ji tikrai atliks savo darbą. Spalva labai pigmentuota ir gerai „kimba” prie plauko, o šepetėlio pagalba pudrą lengvai galite išlieti. Spalvos atrodo natūraliai ir niekas tikrai nepastebės gudrybės. Išmėginau, likau nustebinta ir patenkinta.


Jei ir jūs išbandėte šį produktą, pasidalinkit savo nuomonėmis!


2 komentarai :

Fill the city .
Blog design by Fleurroodbeek .