2014 m. spalio 16 d.

Plaukų bėdos

2014 m. spalio 16 d.
Jau kelis metus iš eilės išgyvenu tarp sezoninį plaukų slinkimą. Tikriausiai net pasakoti nereikia, kokie jausmai aplanko kasryt ant šepečio išvydus didesnį nei įprastai plaukų kiekį, juk jie - vienas iš svarbiausių ir daugiausiai pasitikėjimo teikiančių "aksesuarų".

Pasidalinsiu savo paslaptimi, kaip aš kovoju su grožio katastrofa - plaukų slinkimu. BES silikat Bulbutom - vaistas ir maistas mano plaukams. Neapsirikit, augalinių ekstraktų, vitaminų ir amino rūgščių mišinys tikrai nepadarys stebuklo ir po keleto dienų nepašalins problemos, bet šis produktas tikrai kovos su pagrindinėmis priežastimis, kurios lemia plaukų slinkimą. BES silikat Bulbuton ampolės gamintojas pataria vartoti ne tik kaip priemonę problemai šalinti, bet ir kaip "prevenciją" plaukų slinkimui, o aš atradau ir dar vieną puikų jų panaudojimą. Šis produktas yra puikus būdas riebiems plaukams suvaldyti, mat šis plaukų grožio aleksyras puikiai maitina galvos odą ir reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, o geriausia dalis ta, kad priemonėje esantis mentolis maloniai vėsina odą ir atrodo, kad iškart jauti, kaip plaukai sveiksta ir dėkoja.
iliustracija: Neretos

2 komentarai :

 1. Labas! Kiek įdomių dalykų pas tave prirašyta :) Smagu, kad radai savo būdą pagelbėti plaukam. Turėjau ir aš šią bėdą, bet man pagelbėjo lietuviškų ajerų šaknys, jų nuoviras. Aišku daug daugiau laiko ir terliojimosi, bet po pusmečio pasimatė rezultatas, pradėjo gan intensyviai dygti plaukai ;) nes ajerai sustabdė jų slinkimą ir paskatino juos augti. O tos ampolės kur parduodamis? Kaina turbūt irgi nemaža..? :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O aš neseniai sužinojau apie dar vieną stebuklą plaukams - bulvių sultys/sunka? veikia taip pat kaip svogūnas, tik nereikia kentėti baisaus kvapo.
   Ampolių reikėtų ieškoti grožio salonose, profesionalia plaukų kosmetika prekiaujančiose parduotuvėse, arba internetinėse parduotuvėse. Kaina apie 15 - 19 eurų.

   Panaikinti

Fill the city .
Blog design by Fleurroodbeek .