2014 m. spalio 26 d.

darling, sleep well...

2014 m. spalio 26 d.
Tai kas arčiausia kūno - pižama. Apie naktinius drabužius kalbama mažai ir retai, žinoma, jie nepavaldūs laikui ir tendencijoms. Viskas ką reikia žinoti renkantis miego drabužius, tai kokybiškas audinys ir širdžiai mielas drabužio siluetas.  Aš miegui renkuosi  - About underwear. Šio prekinio ženklo apatiniai ir miego drabužiai jau kelis metus nepakeičiami mano spintoje. Žaviuosi kaip About pasitelkę baltišką vaizduotę, interpteruoja pasaulio mados vėjus (žinau, skamba tikrai banaliai. bet kitaip nepavadinsi. Būtent tai jie ir daro). About mane supažindino ir privertė įsimylėti tencel audinį, kuris vis labiau populiarėja ne tik apatinių, bet ir viršutinių drabužių gamyboje. 

Tačiau prie kūno švelniai prigludusius lietuviškus miego drabužius kartais iškeičiu į oversize marškinių tipo storos medvilnės pižamas. Nežinau ar tai holivudinių filmų įtaka, ar beprotiška meilė marškiniams, bet su jais visad jaučiuosi išskirtinai.

Ir paskutinis, bet ne mažiausiai svarbus miego ritualo akcentas - Durance patalynės kvapai. Apie juos pasakojau jau anksčiau. Nebegaliu užmigti, jei pagalvė neskleidžia švelnaus medienos ir muskuso aromato.

 Pyjama shirt - stilago.lt / naktiniai marškiniai - ABOUT / jogos kostiumas - ABOUT

naktiniai - vujvuj / šilkinis chalatas - Stilago / namų kvapas - Rituals

3 komentarai :

Fill the city .
Blog design by Fleurroodbeek .