2013 m. lapkričio 4 d.

BioEko tinklaraštininkų pusryčiai

2013 m. lapkričio 4 d.
Šį savaitgalį SQUARE siautė Rygoje. Nors ryte prabudau jau savo lovoje Vilniuje, mintimis vis dar esu kaimyninėje šalyje su savo merginomis, tačiau prieš papasakojant visas smulkmenas iš Rygos mados savaitės, noriu pasidalinti įspūdžiais iš BioEco organizuotų tinklaraštininkų pusryčių. 

Antradienį ekologiškos kosmetikos namai BioEko vienam rytui iš Klaipėdos persikėlė į Vilnių. LaBoheme restoranėlyje mus pasitiko jauki, mergaitiška aplinka ir  kavos aromatas. Buvome supažindintos su australiškomis odos priežiūros LaMav ir dekoratyvinės INIKA kosmetikos linijomis. 

Kelis LaMav produktus pamilau iš karto. Tai - paakių kremas, kuriuo jau džiaugiuosi namie ir damaskinės rožės drėkinamoji dulksna, kurią būtinai įsigysiu ateinančią vasarą. Susižavėjau labai lengvais ir maloniais kosmetikos kvapais, kremų skalsumu ir paminėta pastaba, jog produktai visuomet išsispaudžia iki paskutinio lašo.

Kabant apie dekoratyvinę INIKA kosmetiką, didžiausią įspūdį paliko mineralinis makiažo pagrindas,   kuris išsilaikė visą dieną! Gaila, bet to paties negaliu pasakyti apie akių pieštuką, kuris jau po poros valandų pradėjo teplioti apatinius vokus. 

Tiesa, INIKA savo klientėmis rūpinasi ne tik gamindama ekologišką bei 100% mineralinę kosmetiką, ji gamina ir veganiškus šepetėlius, kuriais džiaugsis ne tik gyvūnų mylėtojos, bet ir nuo alergijų kenčiančios moterys. 

Pasimėgavusi grožio procedūromis, papuošta dieniniu makiažu su dovanomis rankose buvau išlydėta džiaugtis saulėta diena. Ačiū BioEko už pakvietimą, labai malonų rytą ir naują geriausią draugą - LaMav paakių kremą! 

P.S Kaip jau minėjau BioEko kosmetikos namai yra įsikūrę Klaipėdoje, tačiau visos neturinčios galimybės nuvykti ir pasikonsultuoti ten apsilankykite jų tinklapyje - bioeco.lt. O dekoratyvinės INIKA kosmetikos galite rasti ir Vilniuje, parduotuvėje Biosala esančioje Vokiečių gatvėje.


Tai yra reklaminis straipsnis, tačiau jame pateikta mano subjektyvi nuomonė

Komentarų nėra :

Rašyti komentarą

Fill the city .
Blog design by Fleurroodbeek .