2013 m. balandžio 27 d.

Po Stilyagi

2013 m. balandžio 27 d.
Nuotr. Nerijus Šabanauskas grozioguru.lt

Su Sandra susigundėme nulėkti į Kaune vykusį Stilyagi mados ir elektroninės muznikos vakarą. Aplankėme vietinius kolegas, pasižmonėjome ir grįžome namo. Štai ir vakarėlis. Žmonių trūkumas buvo viena iš didžiausių problemų. Kaip sužinojau vėliau, šį minusą lėmė netinkamai parinkta renginio data, kuri dubliavosi su Kaunas Jazz festivalio koncertais. Nors "mados" kampelis pasirodė tikrai įdomus, jokios sintezės su muzika čia nebuvo. Mano vakarą, muzikine prasme, itin praskaidrino Komžos ir Pranciškaus pasirodymas bei Umiko muzika. Neturėjau progos išgirsti daugiau, nes aplankyti visus kampus norėjos, o meninės, muzikinės erdvės ir net baras buvo ganėtinai atribotos viena nuo kitos.
 Nesigailiu, kad keliavau, kad pamačiau ir pabuvau, bet kitą kartą geriau pasirinksiu gerą penktadieninę diskoteką Vilniuje bei sekmadieninį apsilankymą blusturgyje. Ir man tai bus geriausia savaitgalio muzikos ir mados sintezė. Savam mieste su pažįstama publika.


 Nuotr. Sandra Rabašauskaitė kurmanoraktai.lt

5 komentarai :

 1. Data baisiai kertas.. Kaunas Jazz! Nesuprantu kaip tokia klaida padaryta.. is mano draugu niekas nejo del sios priezasties..

  AtsakytiPanaikinti
 2. Right here is the perfect website for anyone who would like to find out about this topic.
  You understand so much its almost hard to argue with you (not that
  I really will need to…HaHa). You definitely put a new spin on a topic that's been discussed for decades. Great stuff, just wonderful!

  My weblog: zetaclear

  AtsakytiPanaikinti
 3. tai tu jau neberasai nieko?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Rasau, ir net labai daug, tik šiuo metu tai moksliniai darbai. :)
   Tačiau mano reguliarius įrašus galima skaityti http://www.deichmann.com/corp/trendblog/LTlt/

   Panaikinti
 4. Hot girls and wonderful pictures. Love the style, looks like a fun event! Your blog is wonderful, keep up the great work! Feel free to check out mine :) Kisses from New York
  http://www.hollylovespaul.com/

  AtsakytiPanaikinti

Fill the city .
Blog design by Fleurroodbeek .