2013 m. kovo 13 d.

"Išskridimai"

2013 m. kovo 13 d.


Grįžau namo po dizainerės Agnės Rinkevičiūtės ir jos močiutės juvelyrės Reginos Rinkevičienės kolekcijos pristatymo. Iškart sėjau prie kompiuterio papasakoti įspūdžių, nes jų tikrai daug ir gerų.

Kolekcijos pristatymas vyko "Pirklių klube" iki pristatymo skambėjo klasikinė muzika. Su merginomis gūžčiojom pečiais ir svarstėm ką išvysime ant podiumo, nes apie kūrėjas nebuvome girdėjusios daug. Šou pradžia - skambėjusią muziką pakeitė elektroninė klasikinės muzikos versija iš XYZ operos fantazijos projekto. Podiumu pradėjo žygiuoti modernios išvaizdos modeliai. Skirtingų kartų kūryba šioje kolekcijoje papildė viena kitą ir negalėčiau pasakyti kas sužavėjo labiau, juvelyrika ar drabužiai. Faktas tas, kad juvelyrika be drabužių, kaip pastarieji be juvelyrikos dirbinių nebūtų atrodę taip efektingai.

Buvo liūdna, kad kolekciją išvydo nedidelė publika, nes ji buvo verta didelės auditorijos. Lenkiuos prieš kūrėjas, nes dar dabar prisiminus vaizdus šiurpai per kūną laksto. Manau, kad kolekcijoje išvydau mano įsivaizdavimu tobulą moterį, todėl teigiamų emocijų tiek daug.nuotraukos: Karolis Kavolėlis (alfa.lt)

4 komentarai :

  1. Oho, net sie keli modeliai verti daug demesio:)!!! Lekiu pasidometi daugiau :o jega!

    AtsakytiPanaikinti
  2. Aš norėjau eit pažiūrėt šitos kolekcijos, bet tik paskutinę dieną sužinojau ir nebesusigaudžiau kaip čia su tais bilietais buvo? Jų galima pirkti buvo ar čia kviestiniai svečiai?

    AtsakytiPanaikinti

Fill the city .
Blog design by Fleurroodbeek .