2012 m. rugsėjo 28 d.

Smoke out those eyes

2012 m. rugsėjo 28 d.

Sveiki,
šį kartą noriu papasakoti apie naujuosius "Maybelline New York" produktus - šešėlinį pieštuką "Eye Studio Master Smoky Longwearing Shadow-Pencil“ ir  blakstienų tušą „Volum’ Express The Colossal Smoky Eyes Mascara“.

Kai gavau Maybelline pasiūlymą išbandyti šiuos produktus ir džiūgavau ir nerimavau. Džiaugiausi tikėdamasi atrasti dar keletą puikių  priemonių, papildysiančių mano vakarinio makiažo kosmetinę,  o nerimavau dėl to, kad "smokey eyes" iššūkis man liks neįveiktas.

Išbandžiau rudąjį ir mėlynąjį  padūmavusių akių makiažo rinkinius. Na taip, su mėlynuoju mano žalios akys visiškai nedraugauja, tačiau dabar labai noriu įsigyti baklažano spalvos pieštuką! Na, o rudasis tapo mano geriausiu draugu! nesitikėjau, kad pieštukas bus toks universalus. Padrožus aštriau - puikiai tarnauja akių pravedimams, papaišius pieštuku ant rankos ir užtepus ant šepetėlio - švelnaus šešėlio efektas, o ilgiau ir kruopščiau "pasipeckeliojus"- vakarinis padūmavusių akių efektas. Tiesa pieštuką naudojant ryškesniam mažiažui, teks žvilgčioti į veidrodėlį, nes jis ganėtinai lengvai valosi, tad atsitiktinai prisilietus gali atsitikti "nelaimė".
Ir šiek tiek apie blakstienų tušus. Nors turiu savo tušų tušą favoritą, kurį naudoju jau pastaruosius 2 metus ir teigiau, kad jo į nieką kitą nekeisčiau, tačiau išbandytas rudasis "Colossal" blakstienų tušas pateisino lūkesčius. Patiko tai, kad ruda spalva nėra labai intensyvi, tačiau vis tik žvilgsnis atrodo švelnesnis, nei naudojant juodą blakstienų tušą.


Nors bendradarbiavau su Maybelline, šis įrašas nėra pranešimas spaudai, ar tiesioginė kompanijos reklama. Tekste -mano asmeninė nuomonė.

Gero savaitgalio visiems! 
 

11 komentarų :

 1. Maybelline tušai visada patiko, įdomu būtų išbandyti ir naująjį!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Turiu si Maybeline tusa. Viskai nieko :)
  Beje, kaip cia pavyko bendradarbiaut su Maybeline, jei ne paslaptis ? :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na ne paslaptis, Maybelline tiesiog pasiūlė išbandyti jų produktus :)

   Panaikinti
 3. Ačiū merginos už komentarus! Labai malonu, kad nepatingite brūkštelti :))

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nemaciau niekur pirkti sio piestuko, deja... Kodel?

  AtsakytiPanaikinti

Fill the city .
Blog design by Fleurroodbeek .