2012 m. rugpjūčio 18 d.

Silver sliver

2012 m. rugpjūčio 18 d.


Kai akis ir mintis pavargsta nuo neoninių vasaros spalvų, ryškių augalų motyvais ir psichodeliniais raštais margintų apdarų, tenka atsiminti pradų pradą - tekstūrą ir 'nepasliestą' medžiagų grožį. Tikrai, sakyti nereikia, kad mėgstu kontrastingus derinius, tad vakar rinkausi plazdantį šilką ir spindinį metalą.

P.S Vis dažniau sulaukiu klausimų  iš kur vienas ar kitas daiktas įsigytas, tad šį kartą klausiu Jūsų, ar tikrai reikia antraštės po nuotrauka su daiktų 'kilmės' aprašu? Man šis dalykas anksčiau atrodė 'too brand addicted', todėl jo nėra iki šiol, tačiau įdomu išgirsti Jūsų nuomonę.

P.P.s ilgai laukta sidabro spalvos apyrankė atkeliavo (rasite ČIA), kaip pastebėjote iš ten užsisakinėju tik aksesuarus ir papuošalus, nes bijau, kad mažytėms azijietėms siūti rūbai man jokiais būdais netiks. Tad vėl klausimas Jums, ar pirkote, ar nenusivylėte ir kaip reikalai su dydžiais, !ilgiais! ?

17 komentarų :

 1. faina apyrankė ir šeip tavo stilius tikrai labai gražus, nors ko gero, ne pirma sakau :D
  p.s tas puslapis iš kur apyrankė siunteis ištikrųjų labai geraas atrodo,pilna grožybių!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ačiū merginos, Rugile o puslapis labai kontrastingas nuo kinietiškų harajuku ar gotiško stiliaus apdarų iki tikrai neblogų 'trendinių' eksponatų :>

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai gražu:)
  Permečiau akimis aksesuarus ir galiu pasakyti, kad kai kurių kainos yra 5 kartus didesnės už tokio paties iš e-bay...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Taip tikrai, tokių smulkesnių papuošalų kainos dažnai lenkia ebay'aus pasiūlą, ko nepasakyčiau apie rūbus..

   Panaikinti
 4. Aš pati pirkau neperseniausiai iš ebay panašią apyrankę, kaklo papuošalą, ir gumytę aukso spalvos. Už viską sumokėjau 36 litus, ir likau labai patenkinta. Žinoma, teko ilgai ir kantriai laukti kol siuntiniai pasieks mano namus :) Ištiesų kiek skaičiau apie kiniečių parduotuves, ir kiek teko pačiai siųstis, tai gali papulti labai gera prekė, o gali-tik į šiukšlių dėžę vertas keliauti daiktas. dažniausiai reik skaityti atsiliepimus, ir komentarus po prekemis, jie padeda :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš irgi girdžiu tai gerus, tai labai blogus atsiliepimus, tikriausia, kad liks tik viena išeitis, rizikuoti :>

   Panaikinti
 5. Pirma nuotrauka kaip iš mados žurnalo!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Nuostabios nuotraukos ir jose Tu atrodai pasakiškai. Vau!

  AtsakytiPanaikinti
 7. tikriausiai pats gražiausias derinukas :) NUOSTABU, Toma ;)

  AtsakytiPanaikinti
 8. koookia kudena!!!! Ir grazi be proto :*

  AtsakytiPanaikinti
 9. Siaip tai geda man, kad niekaip nepakomentavau sio iraso. :/ Nes visa visuma: veidas, plaukai, papuosalai, drabuziai, aplinka - viskas tiesiog be priekaistu! o tie papuosalai kursto labai nedora jausma - pavyda!:D

  AtsakytiPanaikinti

Fill the city .
Blog design by Fleurroodbeek .