2012 m. gegužės 13 d.

Fill the City with style || refreshing

2012 m. gegužės 13 d.

Tik neseniai į dienos šviesą ištraukiau dar praeitą pavasarį įsigytą švarką. Ir tai tik mergaitiškiems pasižaidimams prieš veidrodį. Tiesiog nenorėjau būti naująja pilkąja mase, kuri dabar dažniausiai mano vadinama - "mėtinė masė". Pyktis baisiausiai ima, kodėl mes kaip marionetės, taip lengvai pasiduodam tų "iš aukščiau" primestiems trendams. Pametėme žurnalo puslapiuose pastelinių žydrų, žalsvų ir persikinių atspalvių, tai dabar ir varviname seilę iki begalybės. Na, ok, sutinku, kad 2012 pavasario/ vasaros pastelinės palėtės gaivai ir šviežumui ribų nėra ir atsilaikyti sunku (ir pati 'pagaunu' save, kad parduotuvėje pirma prieinu prie mėtinės suknelės, nei prie kokios ryškiai geltonos). Suprantu, kad mados srovės yra tam, kad jomis sėkmingai tekėtume, o šį kartą mano lūpom kažkoks elegantiškas hipsteris prakalbo, bet tikrai ta mėtinė manija mane baisiai pykdo.

 Geros savaitės visiems28 komentarai :

 1. na, juk gaga sake,kad tiki, kad metine bus populari si pavasari.. ji ir tapo! ;)
  and your jacked is really cool!!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Puikiai Tave suprantu, man dažnai būna panašiai. Labai noriu pamaištauti prieš visa, kas ant bangos. Ir ne iš buko noro maištauti, o dėl to, kad mane tam tikri dalykai tikrai neigiamai veikia, tačiau ankščiau ar vėliau pastebiu pačią save keičiančią nuomonę ir požiūrį. Kaip vakar pamenu, kai prieš septynetą metų sakančią, kad ko jau ko, bet manęs su siaurėjančiom kelnėm nepamatys niekas ir niekada, vėliau tą patį kartojau apie aukšto liemenio rūbus, o galiausiai labai demonstratyviai šlykštėjausi platformomis, net nemėgau Converse'ų, nes visi kuos kone dievino.. Tad pastaruoju metu stengiuosi laikyti liežuvį už dantų, nes sulig kiekvienu pasipiktinimu kokia nors nauja tendencija, atkeliauja stiprus apsėdimas ir meilė tam daiktui :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ai, ir pamiršau paminėti patį svarbiausią dalyką šiame įraše: atrodai tiesiog stulbinančiai nuostabiai. Tau be galo tinka šviesios spalvos ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. manau, kad šis tavo derinukas yra vienas iš geriausių!!! :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Dėkuj merginos!
  Kotryna su tuo 'NIEKADA' yra baisu :D šitas žodis turėtų būti uždraustas, nes anksčiau ar vėliau atsisuka prieš. Visuoooomet :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Vauu, tikrai atrodai stulbinančiai. Tokia moteriška. Švelnios spalvos tau labai tinka :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. kaip čia jau sakė aukščiau,tau tinka šviesios spalvos:) labai gražus derinukas!

  AtsakytiPanaikinti
 8. As turbut miske gyvenu, kad jokios metines psichizes mieste nepastebiu:D Gal reiktu einant ziureti nebe i zeme kaip visada:D
  Ir atrodai graziai, tikrai tau tinka tokios sviesios spalvos:)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Sakiau kad nuostabiai, Toma :)* Tokia ir norejau tave pamatyt fotografijose :)*

  AtsakytiPanaikinti
 10. Toma - negalėjau net aš susilaikyti. Tu su šiuo deriniu atrodai FANTASTIŠKAI!!! Po velnių, tos spalvos ir tie rūbai Tau taaaaip tinka :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Bet jus paziurekit kokios jos kojos, omg Toma, ir as tokiu nuostabiu koju noriu! :))))))

  AtsakytiPanaikinti
 12. bet tau tinka ta metine spalva :))uz tai as su ja atrodau kaip numirelis :D tad man sios problemos nera, nes ji man paprasciausiai netinka :) o kojos tai tikrai.. mamma mia:))

  AtsakytiPanaikinti
 13. Žinoma, kad akys krypsta į visas tas spalvas, nes populiariosiose parduotuvėse kitokių jau ir neliko...

  AtsakytiPanaikinti
 14. Švarkelis nuostabus ir turbūt pirmą kartą matau tave su aukštakulniais. Tau tinka tokia apranga, dažniau rinkis šviesias spalvas : ))

  XoXo,

  AtsakytiPanaikinti
 15. galiu pasakyti, kad be reikalo taip ilgai slepei ne tik ta faina svarka, bet ir kooojas:)

  AtsakytiPanaikinti
 16. WoW!!! Toma, atrodai tiesiog žiauriai žiauriai gerai. Kažkaip viskas tiesiog 'praplaukia' ir taip ant bangos. Nerealu. O svarbiausia, kad tai tau žiauriai tinka. Bučkis, nerealu:*

  AtsakytiPanaikinti
 17. Nustebinai :o Sikart tikrai labai graziai atrodai ;)

  AtsakytiPanaikinti
 18. hello :) this is gorgeous outfit! Love the mix of colors :)

  AtsakytiPanaikinti
 19. Turiu pastebeti, kad tavo svarkas labai grazus :) o ir as norom nenorom vis i ta pastele siemet linkstu, kazkaip man tai vaikyste primena, kaip saldainiu ir cukraus vatos tos spalvos - miela... bandau atsilaikyti, bet siandien nepavyko, spintoja puikuojasi 2 vietinio sendaikciu turgelio persikai (sviesios persiko spalvos palaidines), o dar panasi ir is pernykscio garderobo tupi salia... oi kokie mes visi lengvai pasiduodantys :)

  eM/Ieva
  http://mstyleideas.blogspot.it/

  AtsakytiPanaikinti

Fill the city .
Blog design by Fleurroodbeek .