2012 m. gegužės 2 d.

Fill the city with style | pointy noses

2012 m. gegužės 2 d.

Merginos rengiasi:
 • dėl savęs 
 • dėl kitų merginų
 • dėl vaikinų
Mano nuomone, neįmanoma apsirengti taip, kad patenkintum visų trijų objektų lūkesčius. Kodėl?
Kai rengiesi dėl savęs įlendi į sportinį kostiumą, beformį megztinį, arba priešingai, į ką nors ryškaus spalvoto ar elegantiško, taip išreikšdama pakilią savo nuotaiką. Jeigu renkiesi "naminį" variantą neįtiksi vaikinui, nes anot jo būsi 'nepasitempusi', jei vilkėsi tavo puikią nuotaiką ir pasitikėjimą pabrėžiantį drabužį - neįtiksi kitom merginom. Į tave susmigs milijoonai pavydžių akių, klausiančių '' ar tik ji ne per  geros nuotaikos?''.

Kai merginos rengiasi dėl kitų merginų, jos dažniausiai renkasi madingiausius 'on top' drabužėlius ir aksesuarus, specialiai bandydamos atkreipti į save dėmesį ir sutrauktį pavydžius žvilgsnius. Parodyti, kad ji - ne iš kelmo spirta ir rimta varžovė-moteris. Pasirinkusios tokią taktiką merginos, dažniausiai, susilaukia tų piktų, pavydžių žvilgsnių, o tuo pačiu suveikia ir 'Man repeller' faktorius, kuris atbaido vaikinus, nes šviežūs 'mados topai', tendencijos juos gąsdina ir jiems atrodo kvailai ir nesuprantamai.

Kai merginos rengiasi dėl vaikinų, jos dažniausiai renkasi aptemptus, kūno linijas ir figūros privalumus pabrėžiančius drabužius, o jei nori įtikti tam 'savąjam' tiesiog taiko į jo stilių. Savo ir vaikino lūkesčius patenkina, o kaip su kitom merginom? Jei atrodo seksualiai ją vėl perveria varžovių pavydūs žvilgsniai.Simple.

Išvada tokia, kad ir dėl ko rengtumeis svarbiausia išlik ištikima savo stiliui, tam kad jaustumeisi gerai. Ir dar, žinok, kad piktų žvilgsnių iš kitų merginų susilauksi visada. :D

užteks ironijos. :)

Šią 'perspaustai' filosofinę nuotaiką iššaukė mano Geduko visiškai nesuprasti smailianosiai :D
bučkis Tau.


15 komentarų :

 1. Koks linksmas irasas :D atrodai nuostabiai :)*

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai puikūs tie batukai! Maniškis tai mano geltonai lakuotų nagų labai nemėgsta :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nice outfit :)

  Kisses*
  http://donttellmewhattoweariwontlisten.blogspot.pt

  AtsakytiPanaikinti
 4. Įdomus įrašas: aš tai visada rengiuosi dėl savęs, nes, kai vilkiu suknelę, aviu mylimus batelius, jaučiuosi daug geriau, negu vilkėdama nutrintus džinsus :) Bet tikrai būna dienų, kai norisi treningų ir akinių nuo saulės :) Manau, kad dar labai svarbu aprangą derinti ir prie vietos bei laiko, nes kartais merginos truputį persistengia :)

  O tu atrodai labai gražiai, suderinusi visas mylimiausias mano spalvas: raudona, balta ir juoda, o ir bateliai labai gražūs. Žodžiu, nors esu mergina, pamačiusi tave gatvėje šypsočiausi iki ausų, nes atrodai žavingai.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Iš karto dėkoju.
   Dėl vietos ir laiko 100% sutinku su tavimi.

   Panaikinti
 5. Tinka tau labai raudona spalva! :))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ironiška kaip kažkada buvusi pati nemėgstamiausia dabar kasdien nors ir mažu akcentu įlenda į aprangą :D ačiū

   Panaikinti
 6. man tai batukai labai labai patiko:) ir beje, manau, kad esi iš tų retų žmonių, kurie sugeba tobulai priderinti raudonos spalvos drabužius, nes pati spalva iš saves labai kaprizinga:D bet tau puikiai sekasi:) eisiu ir aš ką nors iš palėpės raudono išsikast:D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ačiū labai, tokius žodžius iš tokio žmogaus išgirsti tai ooooo. :> :P batukai, po 5 metų gulėjimo spintos kampe, kaip feniksas iš pelenų atgijo!

   Panaikinti
 7. geeeeras irasas! taip lengvai susiskaite:) as daznausiai rengiuos kaip man patinka, bet tu teisi, jei apsirengsi kaip savimi pasitinkinti, tai oi kiek zvilgsniu sulauksi..:) ai koks skirtumas, svarbu mum paciom gerai :)*

  AtsakytiPanaikinti

Fill the city .
Blog design by Fleurroodbeek .