2012 m. balandžio 25 d.

My blog against ANA & MIA

2012 m. balandžio 25 d.
Sveiki. Šiandien jokių asmeniškumų.

Rašau, nes noriu padėti. Kam? Jauniems žmonėms, kurie turi mitybos sutrikimų. Tylėti nebegaliu ir norėčiau, kad Jūs netylėtumėte. Buvau įkvėpta Vogue Italy vyriausios redaktorės Francos Sozzani kalbos Harvardo universitete, kuri išsivystė į nuostabią Vogue iniciatyvą globaliai kovoti su Ana, Mia ir jas aukštinančiais ir platinančiais interneriniais puslapiais. Kas jos? Susipažinkite - Ana - anotexia nervosa ir Mia - bulimia nervosa. Ana ir Mia gali pasiglemžti Tavo draugę, seserį ar Tave pačią.

Dabar, kai media prikimšta 'šakaliukinių' mergaičių, kai moters grožio etalonas apibūdinamas tik šešiais skaičiais - 80-58-80 (pamirškite 90-60-90 juk tai praeito dešimtmečio mada), visiems mums yra sunku nepasiduoti masinei iškreipto grožio kulto psichozei. Laimingi tie, kurie suvokia saiką ir jaučia grožio ir savęs tobulinimo ribas. O visiems likusiems turime padėti mes patys.

Mažiausiai ką kiekvienas galime padaryti, tai apsižvalgyti aplink. Juk žinome, kad dažniausiai Ana ar Mia turintis žmogus nepripažįsta jų. Mūsų pareiga atrasti juos, pakalbėti su jais ir duoti pradžią problemos sprendimui.

Iki kito karto šia tema.

P.S Jeigu nenorite laukti iki kito įrašo, turite klausimų, pastabų ar norėtumėte pasidalinti savo patirtimi rašykite fillthecity@gmail.com


6 komentarai :

 1. Kokia puiki iniciatyva, pirma karta va suzinojau :) Reiks daugaiu pasidometi :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Your blog is very nice, you can see more fashion blogs from around the world:
  http://look10.blogspot.com/2011/06/global-fashion-blogs.html
  Lituania also in:
  http://look10.blogspot.com/2010/02/fashion-lituania-lietuvos-respublika.html
  Hope you like.
  May suggest a blog on this site, if you want:
  http://look10.blogspot.com/2010/02/formulario-de-inscripcion.html
  Greetings

  AtsakytiPanaikinti
 3. O man šiek tiek veidmainiška atrodo, kad liesų panų žurnalas kalba apie tokius dalykus. Nes būtent tas Vogue ir skatina tokius reiškinius. Mano nuomone čia ne pilietinis karas, prieš kurį reikėtų kovoti. ATvirkščiai, svarbiausia eiti ne "prieš visa tai", o kartu su tomis merginomis, kurioms reikia pagalbos. Ir pasakysiu iš patirties ir praktikos, kad žmonės, kuriems pagalbos reikia, jos ne tik, kad neprašo, bet ir nepriima. O kad jiems jos reikėjo, suvokia tik visam kam pasibaigus. Nors, kita vertus, gal ir reikia pradėti apie tai kalbėti garsiai, nes daugelis tiesiog nieko apie tai iki šiol nežinojo. Tiesą pasakius, prieš keletą dienų atradau visiškai ligonišką tinklapį, kurio net dizaines kvepia liga. Dabar tikriausiai adreso neprisiminsiu, bet tuo metu, kai jį atradau, iš tiesų šaltis nupurtė. O kaip Tu ketini kovoti su tuo?:)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kotryna, apie kovą kalbėti būtų per drąsu :)) Mano nuomone,geriau Vougas kalba apie tai,rodo, kad yra prieš tai,negu neigia šios problemos egzistavimą. Vaizdai ant podiumo tikrai tvarkosi, nekalbu apie aukštąją mada, bet judėti link kažko geresnio juk reikia. Aš manau, kad dėmesį į šią problema geriausiai galiu atkreipti rašydama todėl ir rašau.

  P.S pats Vougas yra prieš Ana ir Mia website'us. tokius kaip: http://anamiachronicles.blogspot.com/ ir kiti.. daugiau nenoriu kelti dėl suprantamos priežasties. Kotryna turbūt panašų blogą ir tu vartei.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Iš tiesų bijau žiūrėti tavo nuorodą :DD beet, kai žmogus nuoširdžiai pataria kažko nedaryti, kitam būtinai knieti padaryti priešingai. Tad pasižiūrėjau Tavo nuorodą, ne, ne ta. Ir iš smalsumo pagooglinau ir radau tą, kurią netyčia užtikau internete ir žinok man ji pasirodė dar graudesnė. Bet kokiu atveju lenkiu žemai galvą už tai, kad išdrįsai apie tai kalbėti garsiai. Gal ir man pats laikas būtų keletą žodžių tarti, bet bijau aplinkinių reakcijos dėl tam tikrų priežasčių. O dėl kovos, pritariu, kad reikia bent jau kalbėti ir pradėti nuo savęs ir tvirto savo požiūrio formavimo.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ši nuoroda dar švelni.. :D
   na lankstytis nereikia, ir bijoti kalbėti nereikia, aš irgi gavau įvairių replikų savo adresu.. na ir kas. :P

   Panaikinti

Fill the city .
Blog design by Fleurroodbeek .