2012 m. kovo 27 d.

Mados infekcija | III diena

2012 m. kovo 27 d.
Kontrastų diena.
Į ŠMC žingsniavau kaip į darbą, be jaudulio, su aiškiais tikslais.
Nedarau ilgos įžangos ir judu prie kolekcijų.

Eglė Čekanavičiūtė

Gavome 2 in 1. Vienu metu pamatėme dvi šios nusipelniusios menininkės kolekcijas. Pirmoji sukonstruota ir 'inkrustuota' ortopedinėmis detalėmis kita didelėse drabužių kišenėse patupdytais augalais kirbinanti ekologijos temą. Abi daugiau ar mažau apeliuojančios į mūsų sąžinę ir verčiančios susimąstyti.Antroji „Ivana Helsinki“ kolekcija labai gausi, labai įvairi. Daug spalvų, daug raštų, daug siluetų, audinių, formų ir t.t. Pamačius tik šias nuotraukas, kurias pridėjau, daugelis tikriausiai pagalvotų, kad jos iš visiškai skirtingų kolekcijų. Iš pirmo žvilgsnio man visko buvo per daug, tačiau porą kartų peržiūrėjus nuotraukas, nebebuvau tokia kritiška, nes visi modeliai apjungti tikrai neblogai ir pats faktas, kad kolekcija tokia didelė rodo, kokie šie mados namai yra. Taigi čia tikrų tikriausia (masinei) prekybai paruošta kolekcija!
 Kontraversiška  FTV kolekcija „I Love Fashion“.  Tikriausiai girdėjote labai daug nuomonių apie FTV pasirodymą. Ir visi jie tikriausiai buvo vienodi. Kas per velniava ant Infekcijos podiumo ?! Nejaugi renginiui apsimoka 'parsiduoti' dėl FTV transliaciją su tokiu cirku ir visišku  renginio koncepcijos sudarkymu? Jeigu kolekciją visiškai atsiečiau nuo renginio ir žiūrėčiau, kaip į masinės prekybos liniją.. atrasčiau vieną kitą rūbą sau. bet bendras vaizdas šokiravo. Puntuko dydžio akmuo ir į kolekcijos stilisto daržą..
čia drabužius puošia tik KarolinaŠitas visai nieko.

:D


„Kristinos Vikøren“ pristatė nuostabią kolekciją. Taip tikėjausi pamatyti ką nors tokio iš renginio svečių. Visi modeliai paliko didelį įspūdį. Kaip dizainerė sužaidė su spalvomis, raštais ir skirtingomis audinių tekstūromis super! Mėgstamiausi mano modeliai čia:


Kristinos Vikøren vyrai raudonais drabužiais- cool! Ant podiumo vėl išvydome skandinavišką subtilumą ir minimalizmą. Labai patiko tos peršviečiamos kelnės antroje nuotraukoje - puiki idėja vasarai!
Jurgita Januškevičiūtė- mados infekcijos veteranė, šiame renginyje dalyvavo jau tryliktą kartą. Nuo pirmos minutės dizainerė sugebėjo patraukti visų dėmesį. Pirmia smilkalų kvapas, o po to ir labai egzotiškai atrodančios manekenės su įstabiu makiažu ir įmantriais turbanais.
Vakarą, o kartu ir visą Mados infekciją vainikavo Eglė Žiemytė aka. D.efect. Lietuviškoji paltukų karalienė vėl privertė varvinti seilę visus susirinkusius. Dėl finalinio raudono palto, manau, bus daug Lietuvos ponių grumtynių. Labai džiaugiausi pamačiusi Žiemytės mėgstamų užtrauktukų sugrįžimą! O išvydusi raudoną kostiumą, kurį laiką net kvėpuot pamiršau :D Na, nereikia aušinti burnos visi matėt kokia ta kolekcija nuostabi, o jei nematėt būtinai pažiūrėkite.Iki greito!


8 komentarai :

 1. Tinklaraščio administratorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Love this post, thanks for following me <3

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nice looks!

  http://initialed.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
 4. Wow! the models actually have plants coming out of their outfits? That looks very uncomfortable!

  www.theShopaholic247.com

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. uncomfortable but spectacular! :D the main idea of this collection is "be Eco friendly"!

   Panaikinti
 5. Interesting looks, I really like the dress with the lace and peter pan collar!

  AtsakytiPanaikinti

Fill the city .
Blog design by Fleurroodbeek .