2012 m. kovo 25 d.

Mados infekcija | II diena

2012 m. kovo 25 d.
Antroji mados infekcijos diena.

Šiandien nebūsiu tokia detali, kaip ankstesniajame post'e, nes antroji diena paliko mažiausiai įspūdžių. Kodėl? tikriausiai todėl, kad ledai jau buvo pralaužti, viskas atrodė pakankamai žinoma, pertraukos slinko lėtokai, žymiai gausesnis žmonių/triukšmo/masės kiekis greičiau išvargino ir pan.. didelę dalį visos šios bendros emocijos manau sudarė asmeninis nusiteikimas ir ūpo trūkumas, bet gal užteks bambėti ir vis dėl to šiek tiek apie kolekcijas..

Auša Urbanavičiūtė ir Diana Kuzmickaitė  "Grupuotė Rūta"

Šį kartą dizainerės pasirinko žaidimą ne spalvomis, o audinių tekstūra, man tokie žaidimai labai prie širdies. Iš pirmo žvilgsnio viskas labai paprasta, tačiau kartu ir labai stilinga. išties, jeigu nebūčiau žinojusi kokių autorių darbai rodomi ant podiumo būčiau pamaniusi, kad tai skandinavų kolekcija. Gražu.

Svečių iš Rusijos -mados namų „Pirosmani“ kolekciją gana chaotiška ir niūri. Dėmesį patraukė print'as ant baltų audinių ir šilkiniai(?!) šleifai. Tačiau po pastarosios juoda/balta kolekcijos ši jau buvo per dauuug juoda. Akis jau ieškojo spalvų!!


 Ir čia pasirodė injekcijos nugalėjonų duetas „Tribe" su savo medinukais (apie juos jau rašiau ir čia) :) Bet ir medinukai tądien manęs nedžiugino, nes atrodė, kad per injekciją parodyti penki modeliai, net išplėtojus kolekcija, liko tie patys geriausi.. suprantu, kad jie buvo kaip kabliukai už kurių reikėjo kabintis ir juos sukabinti(!), bet išbaigta kolekcija man paliko žymiai mažesnį įspūdį.Norvegų mados namų „C/ Bruerberg“ kolekcija vyrams su nevyriškais spalvų tonais, kurie atrodė visai žaviai ir labai pavasariškai :) O iš medžiagų skiaučių išausti nertiniai/apsiaustai kolekcijai suteikė rytietiškos dvasios.Dianos Paukštytės paukštės, manau, buvo vakaro kulminacija. Aplink girdėjau tik 'Ech', 'Oh', 'Ach' ir 'Wow'.  Nuotraukomis sunku perteikti kolekcijos žavesį, lengvumą ir grožį, nes audinių plevenimo jose neužfiksuosi (nors gali nufilmuoti! o mačiau, kad internete apstu filmuotos medžiagos iš infekcijos. Ir tikrai geros medžiagos!). Taip pat akių negalėjau nuleisti nuo švarkų ir švarkelių: griežtesnių su militaristinėm detalėm ir beformių drapiruotų. Mielai juos priglausčiau į savo spintą! Visus!Po super moteriškos kolekcijos ant podiumo nužengė traukulių kamuojami (negaliu pakęsti teatro ant podiumo) Hans'o Schwarz'o iš kaimyninės Estijos berniukai. Labai ryškūs, labai nekonceptualūs bet įsimenami modeliai! man patiko, kaip kolekcija išsiplėtojo po "injekcijos" konkurso. (užsukit ir daugiau rasit čia)Sandra Straukautė parodė sportišką, madingą, patogią kolekciją. Likau sužavėta. Visi paltai ir megztukai - įdomūs, dėvimi ir stebinantys.

Iki greito.


4 komentarai :

 1. o man antra diena patiko labai jei kalbant apie kolekcijas, aikciojau nuo paukstytes kolekcijos, tribe merginos man vistiek patiko, o labiausiai suzavejo Auša Urbanavičiūtė ir Diana Kuzmickaitė su "Grupuote Rūta", nu toooks tobulas minimalizmas, paimciau bene viska i spinta! Formos ir siluetai pasirode tiesiog genialus, nereiketu net jokiu aksesuaru :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Dianos Paukštytės kolekcija man i aki krito labiausiai!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Amazing blog, would you mind take a look at mine and maybe follow if you like it ? i follow everyone back!

  http://models-on-the-runway.blogspot.pt/

  and please if you can like my blog on the facebook: https://www.facebook.com/ModelsontheRunway

  AtsakytiPanaikinti
 4. D. Paukštytė tikrai išsiskyrė iš viso pulko kolekcijų
  Ines - thank you

  AtsakytiPanaikinti

Fill the city .
Blog design by Fleurroodbeek .