2012 m. kovo 23 d.

Mados infekcija 2012 | I diena

2012 m. kovo 23 d.

 Sveiki,
skubu pasidalinti įspūdžiais iš pirmosios Mados infekcijos dienos, gal jau ir ne tokiais šviežiais (nes internetas mirga nuo vakarykščio renginio nuotraukų), bet tikrai dar ir nepasenusiais.


Pirmiausia svečiai buvo nustebinti renginio punktualumu (nejaugi net vėlavimas išeina iš mados?! velnias..)!
 
Antra - pastebėta nauja tendencija, užkelti ant podiumo ką nors 'įdomesnio' už manekenes. Prisiminkime, dar neseniai podiumu keliavo kiaulės galva, o vakar ir grakštusis Vipetas (nuostabi veislė!! Prisipažinsiu -  pusę kolekcijos pražiopsojau jo 'dėka').

Renginį atidarė Ieva Daugirdaitė su kolekcija "Archetipas"
šiek tiek apie kolekcija jau rašiau ČIA

Nors injekcijoje pamačiusi 5 modelius nebuvau pati didžiausia 'Archetipo' fanė, tačiau pamačiusi  išplėtotą Ievos kolekciją buvau maloniai nustebinta.  Kolekcija atrodė labai harmoninga, šilta ir įvairi! Nuo šilkinių marškinėlių, rankinukų, letekso(?!) kojinių iki vilnonių paltukų.

Antroji kolekcija - Skandinaviškas Jean//phillip'o gėris akims. Dizaineris parodė Lietuvos vyrams, kad nebūtinai turi būti/rengtis kaip 'dendis' ar 'moteriškas vyras', kad atrodytum stilingai. Nereikia šokiruoti spalvomis, brand'ais, sezono must-have'ais. Svarbiausia - gražus drabužio siluetas, kokybiški audiniai ir pačio žmogaus charizma, kaip ta vyšnaitė deserte, vainikuos visą įvaizdį!
 (nuotraukos pasiskolintos iš Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr.)

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr.Trečioji Lauros Dailidėnienės kolekcija 'Sepia' nustebino ir pakerėjo spalvų gama, bei origami elementais atsispindėjusiais drabužių detalėse ir pačiame audinių marginime. Užfiksuota dar viena puiki idėja - rankinė nešioti kaip kuprinę! Ech.. taip smagu Lietuvoje matyti sezoninių kolekcijų pristatymus!!

Ir mano vakaro No.1 - Linos Gudavičiūtės pasirodymas. Išgryninta estetika, milimalizmas, elegancija ir prabanga! Ir reikia nepamiršti paminėti mano dievinamus (visų įprastai vadinamus)  - 'moterišką figūrą išdarkančius' drabužių siluetus! Kam patinka - tas supras, o kiti galite peikti!
(nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

Kai Egidijus Sidaras savo kūrybą paskleis ant podiumo - abejingų neliks. Smagi, labai linksma, nors vietomis ir dramatiška kolekcija tikriems vyrams! Labiausiai patiko tai, kad net žinant ko gali tikėtis iš dizainerio ir to sulaukus ant podiumo, vistiek lieki nustebintas! aš kalbu apie funkconalius ir kartu  labai stilingus transformuojamus drabužius.Kaip jau minėjau anksčiau Ramunės Strazdaitės kolekcija pavadinimu "Medžioklė" buvo sunku stebėti dėl elegantiškojo Vipeto! Gal būtent dėl to patys drabužių modeliai nepaliko neišdildomo įspūdžio, o gal tiesiog ši kolekcija nebuvo 'my cup of tea'.Na ir paskutinė, bet toooli gražu ne prasčiausia Kristinos Kruopienytės kolekcija - "Jukebox".  Apgalvota ir išpuoselėta nuo šukuosenų, makiažo iki dailiųjų Kruopienytės kurpaičių! Dinamiška kolekcija, su nuorodą ką nešiosime ateinantį rudenį/žiemą.

Pats metas eiti ruoštis II infekcijos dozei.
Linkėjimai nuo blogerių! Iki.

Photo by : fashion chopper
4 komentarai :

 1. Visiškas pavydas... tai pgaila, kad negalėjau būti..:((

  AtsakytiPanaikinti
 2. Patiko tavo aprasymas :) O mano sio vakaro favoritais tapo Daugirdaitės ir Jean phillip'o kolekcijos :) O Gudavičiūtė nepatiko :))

  AtsakytiPanaikinti
 3. labai patiko postas:) priezastis labai paprasta: daugelis blogeriu pateikia pas save tik nuotrauku kratini, be jokiu komentaru, tai labai erzina ir tokiu postu net nebaigiu ziuret dazniausiai. tiesiog neidomu. o tavaji irasa su idomumu perziurejau ir perskaiciau! bandai vertinti kolekcija ir pateiki siokia tokia basic info, ka privalu zinoti ziurint nuotraukas. saunu! taip ir toliau! dabar su nekantrumu laukiu sekanciu irasu!;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Auste, nėra ko gailėtis, internete pilna labai kokybiškų kolekcijų įrašų :))
  Sandra - ačiū! aha, kad Gudavičiūtė nepatiko sakei :D
  Ieva - labai dėkoju, smagu tokius žodžius iš Tavęs išgirsti :))

  AtsakytiPanaikinti

Fill the city .
Blog design by Fleurroodbeek .