2012 m. kovo 3 d.

Conversazione

2012 m. kovo 3 d.
Sveiki, galiu pasakyti, kad šiais metais kanapinis su lašininiu ir visa žydukų kompanija puikiai atliko savo darbą! Nežinau, kaip kituose Lietuvos kampeliuose, bet Pamary pavasarį gali užuosti. Gražu. ..bet aš visuomet savam stiliuje, parsivežiau fotoaparatą su jau visiškai išsekusia baterija, o ar įkroviklis keliavo kartu, galite net neklausti :))


O dabar didžiosios naujienos. Šiandien mane pažadino Sandros iš Kur mano raktai?  sms'as, kad nors šiek tiek prisidėjau prie jos pergalės delfi.lt ir Mados infekcijos organizuotame konkurse.

Antradienio vakarą netikėtai susitikome ant baltojo tilto, o po to susitikimą nusprendėme pratęsti.. Tai taip iki vėlumos prasišnekučiavome, radome milijoną bendrų temų. Tai tikrai ne paskutinis susitikimas buvo. Sandra - labai įdomus ir šiltas žmogus :)19 metų studentę Tomą sutikau ant Baltojo tilto vakarėjant. Mano didžiam džiaugsmui ir nuostabai, ji ne tik neišsigando fotoaparato, bet ir sutiko greitai parodyti, ką slepia po šiltu paltu. Pirmas įspūdis, sutikus tokią merginą gatvėje, - ji stipri, nepriklausoma, siekianti užsibrėžto tikslo, stilinga. Tvarką ir griežtumą aprangoje padeda išlaikyti minimalus spalvų kiekis - kelių tonų juoda su mažyte užuomina į artėjančio pavasario favoritą - mėtinį žalią atspalvį.
Gražias ilgas kojas pabrėžia laisvo kirpimo paltas ir odiniai šortai. Griežtą ir modernų Tomos stilių pagyvina šilti, natūralių medžiagų aksesuarai: mediena puoštas žiedas, odos apyrankė ir rankinė (apyrankę sakė pasigaminusi pati, iš vaikino diržo).
Toma domisi mados tendencijomis, tačiau aklai jomis neseka. Ji puikiai moka atsirinkti jai tinkančias ir pritaikyti savo aprangoje, išlaikant savitą stilių.
Sandra Rabašauskaitė

Ačiū Sandrai už nuotykį!


13 komentarų :

 1. AAA kaip smagiai :)) Ačiū taaauuu, be tavęs nebūčiau laimėjusi :))

  AtsakytiPanaikinti
 2. Beje, atsiprasau jei pazadinau su savo sms :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Atsakymai
  1. Atsimeni pasakojau apie netiketai neaisku kodel isaugusi bloga ir spama komentaruose? :D

   Panaikinti
 4. Labas, gal gali atskleisti paslaptį, iš kur tavo rankinė? :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Love it <3!!! Great blog, very cute!! Visit my blog and if you like it to follow me on google friends and I will be happy to follow you back <3
  Xoxo
  LA MODE OUI C'EST MOI
  FACEBOOK

  AtsakytiPanaikinti
 6. Sandra, ačiū Tau, laimėjo ne mano apranga, o tavo iškalba ;))
  Clara, Antonella thnx.
  Anonime - jokia čia paslaptis - ZARA :)))

  AtsakytiPanaikinti
 7. brrr weren't you cold in that? ;) i guess you have to suffer a little for beauty.

  AtsakytiPanaikinti
 8. love ure shirt,,, the knotted style looks cool.


  www.styledestino.blogspot.com/

  AtsakytiPanaikinti
 9. actually... there is always a piece of suffer in beauty :D

  AtsakytiPanaikinti
 10. bet is tiesu labai nuostabiai atrodei :} atradau tavo bloga ir man laaabai patinka :) nauja sekeja!

  AtsakytiPanaikinti
 11. labai mielai atrodai, ypač marškinukai! aš sunkiai išdrįsdavau sniegui esant dėtis šortus, bet jau reikia reikia... :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Ačių merginos už komplimentus!
  Berta, aš dėdavausi šortukus ant storų trikotažinių tympu todėl nesijausdavau blogai.. Ypač turint omeny kiek merginų vaikšto žiemą po tympom plikais užpakaliukais, o aš dar ir su šortais, tai tikrai ne tiek jau ir daug išsiplikinus :D:D

  AtsakytiPanaikinti

Fill the city .
Blog design by Fleurroodbeek .