2012 m. vasario 20 d.

One hundred day

2012 m. vasario 20 d.

 Sveiki,
kaip žinia šiuo metu mokyklose šimtadienių įkarštis, todėl nusprendžiau pasidalinti savo šimtadienio nuotraukomis, žinoma, jos praeitų metų.

Ilgai ieškojau suknelės, nes nusprendžiau, kad ‘little black dress‘ šį kartą nebus mano išsigelbėjimas. Kaip šiandien pamenu, kad norėjau spalvingos, ryškios suknelės, tačiau neradusi tos tobulos, pasakiau sau „velniop tos suknelės“ ir prisijungiau prie kelniuotojų vaikinų.


Hi,
I don‘t know if you guys have/had one hundred day celebration (before exams) in your school, but we have it! And I know that lots of schools in Lithuania are having this event this Friday, so I decided to show you photos from my one hundred day celebration (from last year).

I remember that I was dreaming about bright color dress (because I thought that little black dress won’t be a good solution) for this occasion, but unfortunately I couldn’t find the perfect one, so I decided to be a little bit different.

kisses, 
see you tomorrow!


11 komentarų :

 1. cool blog!!!


  http://www.vigilantlense.com/
  http://www.bloglovin.com/en/blog/3419473/vigilant-lense

  ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Fainas jumpsuitas! As savaitgali irgi buvau atsivertus simta metu neziuretas mokyklines nuotraukas ir taip pat galvojau kazka ideti blogan, bet persigalvojau del to, kad neturiu nei vienos nuotraukos kur as buciau viena (nei simtadienio nei isleistuviu), o su tais zmonem, kurie yra tose nuotraukose jau tukstanti metu nebebendrauju, tai kazkaip keista butu det. Net ir i fb nedejau:DD Nu bet gal reiktu? Nezinau...
  Bet tu atrodai dailiai! Siaip tikrai geras sprendimas, nes ziema vis silciau nei su suknute stypsot. O dar ir isskirtinumas!:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ieva, dėkuoju ;)) na aš tikiuosi greitu metu sulaukti sutikimo, dėl foto viešinimo čia, iš merginų su kuriom esu nuotraukose :D Smagu visad pasižvalgyt po senesnias foto :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Originalu! Labai gražiai atrodei. :)
  Aš pati vis mąstau ką rengsiuos per savo šimtadienį kitais metais. :))

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai šaunus sprendimas. ATrodei be proto gražiai ir išskirtinai. :) Negaliu atsižiūrėti ;)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Sveika, norėjau paklausti, koks tavo ūgis?Atrodai gana aukšta :)))

  AtsakytiPanaikinti
 7. wow..that sounds wonderful! We never had anything like that when I was in school back in India:-) Hope you are having a wonderful day!
  -Jyoti
  Style-Delights Blog
  Let's Twitter Together
  Friend and Fan on Facebook

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. The celebration is exciting but frightening too, cause the time until exams is clicin' so fast :D:D

   Panaikinti

Fill the city .
Blog design by Fleurroodbeek .