2012 m. vasario 21 d.

Let's HA!R

2012 m. vasario 21 d.
Šiandien pasipasakosiu savo vakarykštės dienos įspūdžius.


Bet pirmiausia tiems, kas dar nepažįsta Let's HA!R vardo, reikėtų pristatyti šią iniciatyvą, kurios autorė Agnė Kanapeckaitė. Projektą geriausiai apibūdins citata iš jų Facebook puslapio: "Let‘s HA!R – tai erdvė, kurioje gyvena įvairiausių šukuosenų idėjos ir modeliai su paaiškinimais, kaip jas pa(si)daryti. Kad kiekviena atrodytų nuostabiai pasipuošusi tiesiog savo plaukais, o visi, kurie myli šukuosenų kūrimą, atskleistų savo gebėjimus pinti, rišti, sukti, segti (…) plaukus." Negana to, kiekviena šio puslapio sekėja/gerbėja ar šiaip šukuosenų fanatė gali siųsti savo šukuosenų nuotraukas ir instrukcijas, kaip jas pasidaryti Let's HA!R komandai ir jie savo FB puslapyje pasidalins Jūsų išmone.

Kuo Let's HA!R susijusi su vakarykšte mano diena? Ogi tuo, kad paskutinę minutę išsiuntusi savo nuotrauką jų konkursui, gavau atsakymą, kad kartu su kitom dviem merginom buvau atrinkta fotografuotis Panelės žurnalui. Taigi vakar rytą praleidau Panelės redakcijoje. Na, fotografuojama, kaip suprantate, buvau labiau ne aš, o mano kasos, bet vistiek su nekantrumu lauksim kovo mėnesio Panelės, o kol žurnalo nėra, tol ir nuotraukomis negaliu dalintis.

Didelis ačiū Let's HA!R, šukuosenų meistrei ir merginom, su kuriomis puikiai praleidome rytą.


Firsly, I'll introduce you Let's HA!R, cause my international readers definitely don't know anything about it.. It's a cit from theys FB page: "Let's HA!R is a space where ideas and models with descriptions how to make amazing hairstyles live. It is for those, who want to look fabulous just in their own hair. Or maybe you or your friend loves creating haircuts? Here you can share how you do it ...We are eager to receive beautiful, interesting and even crazy photos and videos of hairstyle models, the techniques and processes how to reach the result." You'll find them HERE.

So... Me and other two girls won the Let's HA!R competition, where the main prize was a hairdo photo shoot at lithuanian magazine Panelė. I had a super nice time with all the girls, Panele and Let's HA!R crew. Big thanks for all of you, guys!

Bye!

9 komentarai :

 1. So pretty!

  http://thecharleygirl.com

  AtsakytiPanaikinti
 2. Uuu.. geras, nė nėžinojau apie tokį projektą. Dėkui, kad pasidalinai ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kaip fainai,pavyydziu:** lauksim foto!!!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Sveikinimai! Labai smagus nuotykis buvo manau :))) Ir pats projektukas matosi smagus, as jau prisijungiau prie ju FB :))

  AtsakytiPanaikinti
 5. I love this idea =)

  xoxo*
  Vanessa Ribeiro
  http://nessabyvanessaribeiro.blogspot.com/

  AtsakytiPanaikinti
 6. Labai smagus nuotykis atrodo, visada verta :)

  Daina buvo mano žiemos favoritas :))

  http://fashiondares.blogspot.com/

  AtsakytiPanaikinti
 7. Projektas tikrai šaunus ačiū Let's Hair už nuotykį!

  AtsakytiPanaikinti
 8. Your way of telling all in this piece of writing is actually
  nice, all be capable of simply know it, Thanks a lot.
  Feel free to visit my website - perfumes

  AtsakytiPanaikinti

Fill the city .
Blog design by Fleurroodbeek .