2011 m. gruodžio 13 d.

INJEKCIJA

2011 m. gruodžio 13 d.
Photos by Toma Muznikaitė


Pagaliau laisvas vakaras, kai galiu papasakoti Jums apie penktadienį vykusią Injekcija.

Tikriausiai jau daug ką skaitėte apie šį renginį, gal ir patys dalyvavot, kolekcijas, bent viena akimi, matėte, o ir nugalėtojus žinote. Žodžiu, vienokią ar kitokią nuomonę susidarėte. Na, bet aš vis tik išdėstysiu savo asmeninius įspūdžius parsineštus iš Injekcijos.Tai buvo labai lauktas renginys! Mada + skani muzika - puikus vakaras. Hmm.. o kur dar beprotiškas džiaugsmas gavus akreditaciją.. Smagu, kad šis renginys suteikia galimybę tobulėti ir augti ne tik jauniem dizaineriams, bet ir mada besidominčiam, savo skonį ir požiūrį į madą vis dar formuojančiam jaunimui.
Tad didelis AČIŪ Injekcijai!


Pati renginio vieta sukūrė atitinkamą atmosferą, bet ilgainiui jos jaukumą užgožė šaltis.. Tarkime, kad tai nebuvo problema. Tiesa, renginio pradžios teko truputį palaukti... laukti ir dar šiek tiek  ..lauuukti. Po techninių nesklandumų likvidavimo (prisipažinsiu, pačioje pradžioje galvojau, jog tai yra renginio dalis - visoje salėje 5 min. išjungiama šviesa, kuriama įtampa ir žiūrovų susijaudinimas, kol atsiminiau, kad visgi ne į teatrą, o į mados renginį atėjau.cha) prasidėjo jaunųjų mados kūrėjų darbų pristatymas.


Dizaineriai parodė savo išradingumą ir kūrybiškumą (kūrėjų darbus išsamiau pristatysiu kitame įraše). Vieni buvo labiau teatrališki, kiti labiau madingi. Visų darbai sužavėjo, įkvėpė. Reziume - jaunųjų talentų darbas atliktas puikiai, akys gėrėjosi vaizdais, tačiau...
 

Nusivyliau, kad visgi neteko girdėti Mondayjazz (10 min. live'o tai ne Mondayjazz), Golden parazyths pasirodymas truko 15 min., o Keymono stebėjo ~15 žmonių.
Mano padaryta išvada buvo ta, kad madistas ne reive'ris. O gaila, tikėjausi nerealaus vakarėlio.
Visgi didelis dėkui Jama&W Alias-rap buvo cool!!


                                                                                                        
Pabaigai, dar kartą padėkosiu Injekcijos organizatoriams.
Buvo šaunus mados renginys ir tebunie jis lieka tik mados renginiu.
Laukite kitų įrašų su Injekcijoje pristatytų kolekcijų apžvalgomis.
Labanakt!

P.S Labai įdomu, kokie Jūsų įspūdžiai po renginio, pasidalinkite!
xoxo.

4 komentarai :

 1. Man labiausiai patiko tribe merginu kolekcija woodsy, rasiau jau savo bloge :)

  Siaip viskas patiko, biski susalau, nors tada neatrode salta, db sloguoju :/

  alias rap'as buvo nerealus! Stovejom issiziojusios:))

  Puse kolekciju maciau akies krasteliu, veliau uzsiemem geresnes pozicijas per pertrauka :) Baltai pavydziu del akreditacijos! Bandysiu as, bandysiu, gal kuriais metais ir gausiu :)))

  Maciau tave, bet labai susikaupusi fotkinimui atrodei, tai pabijojau prieiti pssilabinti :)) Beje, nuotraukos isties geros! :))

  Linkejimai!

  Sandra
  Kur mano raktai?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sandra, tai nereikėjo bijoti!!
  žmogiškos kompanijos neturėjau, tad į fotoąparatą ir įsikabinau :D
  Ne tokios jau ir geros tos nuotraukos, bet ačiū labai :))
  O dėl akreditacijos, tai manau, kad Injekcija puikus šansas bandyti ją gauti, nes į Infekciją būti pakviestam praktiškai neįmanoma, na, bent jau ne tokio dydžio, žinomumo blogui, kaip mano :))

  AtsakytiPanaikinti
 3. man labai nepatiko injekcija, mirtinai susalau, laukti teko nezmoniskai ilgai, isejau net neipusejus renginiui. Tikejausi geresnio organizuotumo lygio, vistik pinigai sumoketi (ne apie kaina kalbu, taciau kai as perku paslauga, noretusi gauti kokybiska produkta). Jeigu nepaisytue visu siu kliuciu butu buves puikus renginys, matyt kazkam pritruko laiko pasiruosti :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonime, pritariu Tau. Renginys ir mano lūkesčių nepateisino. Dėl renginio vėlavimo nebūčiau linkusi kaltinti organizatorių, nes kiek supratau tai buvo problema kilusi dėl tam tikrų elektros tiekimo problemų.. na visko gi pasitaiko, ir Renata renginio pradžioje pasimetusi labai dėl tų nesklandumų į sceną išėjo, ne iš pižoniškumo verė laukti renginio mus. Tačiau šiluma ir muzikinė dalis buvo auch..

  AtsakytiPanaikinti

Fill the city .
Blog design by Fleurroodbeek .