2011 m. gruodžio 15 d.

INJEKCIJA (II dalis)

2011 m. gruodžio 15 d.
MARIA FEDOROVA - "You"


Pagrindinę kolekcijos mintį geriausiai atskleis pati dizainerė Maria: „Kolekcijoje kalbama apie pasaulio ir visų žmonių vienodumą. Žmonių siekis kurti laimę ir gerovę per daiktus kolekcijoje vaizduojamas ironiškai. Pagrindinę kolekcijos idėją formuluoju taip: žiūrėdamas į mane, matai save. Kad ir kokie skirtingi mes vienas kitam atrodytume, jeigu pašalinsime mus skiriančius paviršutiniškus ir nereikalingus dalykus, paaiškės, kad mes iš prigimties esame lygūs. Mes patys išradome visas ribas ir sienas.“
Minimalistinė kolekcija įnešusi vasariško ir koketiško vėjo. Asmeniškai, labiausiai susižavėjau pirmąja suknele. Akį patraukė drabužių sukirpimas ir raštas.IEVA DAUGIRDAITĖ - "Archetipas"Interviu metu Ieva skubėjo paaiškinti žodžio archetipas kilmę ir reikšmę (graikiškai archetypon reiškia pirminį vaizdinį). Tad apie kokį archetipą Ieva kalba?
Kolekcija perteikia moters prisirišimą prie pirminės gamtos ir atspindi, kaip žmogus laikui bėgant viską aplink save susintentino ir kompiuretizavo, tačiau pats nuo to pavargęs vėl grįžo arčiau gamtos, nes ten jis jaučiasi geriausiai. Labiausiai patiko tai, kaip ta mintis buvo perduota. Kontrastas- šilke atspaustas lapas - kompiuterinės grafikos kūrinys, kuris perteikia gamtos vaizdus. Drabužiai, kurie tiesiu taikymų keliautų į maniškę spintą: minimalistinė šilko palaidinė su lapelio vaizdu,   odinis kakavos spalvos švarkas. Perfection!HANS HENDRIK VALLIMAE - "Horny1Nympho1"
Mados infekcijos nuotrauka

Estui pavyko nustebinti/pašiurpinti visus, jei ne drabužiais, tai bent į sceną įnešta kiaulės galva. Per interviu Hansas pasakojo savo kolekcijos kilmę:  gulėdamas lovoje, pakirstas gripo jautėsi esąs paskutinė kiaulė, negalintis pajudėti/kontroliuoti savęs. Jo teigimu, nei vaistai negelbėjo. Iš to kilo kiaulės-vaistų-ir traukulių kamuojamų vaikinų įvaizdžiai. Bet kuo toliau, tuo daugiau klaustukų man kyla. Gripas? Gal kiaulių gripas Hansą pakirtęs buvo?! Nes, bent jau aš, sirgdama pasauly matau ne tokį ryškų, o greičiausia, net labai pilką. Ir vaistai man galų gale padeda... + Atkreipkime dėmesį į kolekcijos pavadinimą. Pasakodamas apie savo ligą vaikinas, tikriausiai, tik juokavo. O išvadas apie kolekciją ir kokią žinutę ji mums perdavė pasidarykime kiekvienas sau. chi. Prisegu iš Mados infekcijos oficialaus facebook'o puslapio pasiskolintą foto, nes šis modelis man labiausiai patiko, o man nei vienas kadras nepavyko.

P.S Mielas Kalėdų seneli, žinau, kad čia ne vieta ir ne laikas, bet jeigu skaitai mano blogą, aš irgi noriu tokių kietų geltonų lūpų dažų!

REDA BUDVILAITIENĖ „Introdactio“
Rimtus mokslus ISM universitete krimtusi Reda ilgainiui grįžo prie savo aistros - dizaino.
Pasak kolekcijos autorės ji kuria šiuolaikiškai, skubančiai miesto moteriai, kuri sako: "Pasaulis esu aš, mada ir stilius esu aš". Kolekcijos spalvos įkvėptos asfalto, plieno ir neoninių gatvės šviesų.
Na, o man kolekcija tiesiog alsavo 70'aisiais. Jau pirmą modelį pamačius prisiminiau 70'ųjų Yves Saint Laurent modelį - juoda, trapecijos formos suknelė kiaurai iškarpytais burbulais sijono apačioje + stilizuotas Twiggie makiažas, o ir pasirodymo muzika -70'ųjų skambesys. Man kolekcija labai patiko ir žiauriai linksmai nuteikė!ROBERTAS KALINKINAS - "Pass this on Vol. 1½"

Taigi taigi, Robertas ir jo tarp sezoninė kolekcija, kuri be galo konceptuali, tikriausiai, kiekvieno mados bloger'io svajonė: dėvima, stilinga, madinga, visos šio sezono tendencijos vienoje vietoje, tačiau kartu ir išskirtina, nes dizainerio braižas aiškiai matomas: militarizmas, sunkūs audiniai, asimetrija ir SAGOS!! Cha, labai prajuokino, vienoje iš TV laidų, dizainerio pasakyta frazė: "Kuo daugiau sagų, tuo paltas atrodo geriau".
Gal galiu iš karto išrėkti?! Kas nors galite visą kolekciją teleportuoti tiesiai į mano spintą!!? 
Tačiauuu, man šią kolekciją buvo keista matyti ant Injekcijos podiumo. Stebėjausi tik išgirdusi, kad Kalinkinas dalyvaus šiame konkurse. Pats faktas, kad dizaineris jau kuria sezoninius drabužius parodo, kad jis ne tik pradeda, bet jau yra neblogai įsitvirtinęs mados versle, turi savo pirkėją ir yra populiarus. Žodžiu, labai dviprasmiška emocija mane apėmė stebint kolekcija ir iki šiol negaliu išsakyti savo tvirtos pozicijos šiuo klausimu.
Reziume toks, kad glamūru akys gėrėjosi. Robertai sėkmės kūryboje. Ir vienas tu lauke karys!FILATEVA EKATERINA SERGEEVNA - "Lightly infinitely"


E. Filateva: "Mano 2012-ųjų pavasario-vasaros kolekcija skirta merginai iš ateities. Jai aštoniolika, tačiau gali būti ir 25-eri. Tai ne taip svarbu. Svarbiausia tai, kad šios kolekcijos drabužiai reiškia judėjimo laisvę ir leidžia jums jaustis be galo lengvai." Merginos iš ateities įsiminė ne tik dėl stilingų akinių, bet ir dėl kolekcijos kolorito. Spalvų ir medžiagų ir geometrinių figūrų žaismas - 10 balų!

Sudie injekcija iki kitų metų.
Talentai aukite ir brandinkite idėjas.
Ačiū už įspūdžius Injekcija!2 komentarai :

  1. Wow! Amazing collections! I love those shoes with gold studs! xoxoxo

    AtsakytiPanaikinti
  2. so cute!

    http://glamourgirl-bg.blogspot.com/

    AtsakytiPanaikinti

Fill the city .
Blog design by Fleurroodbeek .